Фестиваль дитячої творчості під егідою Ніни Матвієнко

Дата: 03.06.2019 14:47

2 червня в смт Ємільчине проводився обласний відкритий фестиваль дитячої творчості «Лелеченьки» під егідою народної артистки України Ніни Матвієнко. В ньому взяли участь вихованці школи мистецтв Пулинської селищної ради.

Фото без описуА саме: учні вокального відділу (клас викладача Я.О. Сомплавська) – Марія Виговська, Божена Бернацька, Альона Волосянська, котрій акомпанував музичний гурт школи мистецтв «Iron Heart», та фортепіанного у складі Анни Кравченко, Вікторії Жеребчук (клас викладача О.М.Адамович).

Фото без описуЗа словами директора школи мистецтв В. М. Бернацького, всі учасники фестивалю відмічені Дипломами та отримали запрошення на участь у концертах інших навчальних закладів.

Фото без описуВасиль Бернацький висловлює вдячність селищному голові Олександру Гаврилюку та директору Центру культури і дозвілля Віктору Саюку за організацію поїздки.