Із засідання сесії

30 травня відбулося чергове засідання 17 сесії Пулинської селищної ради. Депутатами розглянуто низку назрілих життєво-важливих питань громади.

Начальник відділу освіти Наталія Опанащук доповідала про процес реорганізації Зеленополянського навчально-виховного комплексу в початкову школу та заклад дошкільної освіти «Стежинка», засновником яких виступає селищна рада, та про проведення конкурсу з визначення Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. опорним закладом.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.02.2019 року № 657 «Про затвердження Плану (Програми) економічного і соціального розвитку  Пулинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» інформував селищний голова Олександр Гаврилюк.

З Програмою благоустрою населених пунктів селищної ради на 2018-2020 роки виступив начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Іван Кайданюк.

Розглянуто й ряд інших питань, серед яких – земельні. По всіх їх прийняті рішення.