Семінар на базі селищної ради

28 травня на базі Пулинської селищної ради за участі представників Городницької (Новоград-Волинський район) та Станишівської (Житомирський район) ОТГ відбувся обласний семінар з питань реформування центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД).

У роботі семінару взяли участь: радник з питань муніципальних послуг Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Римар, директор обласного Центру громадського здоров'я Олександр Зарицький, експерт з економічних питань ЦПМСД м. Кам'янця-Подільського Анна Ліщишина, в.о. директора Пулинського комунального некомерційного підприємства «ПМСД» районної ради Людмила Кульбовська, бухгалтери та інші.

З презентацією Пулинської ОТГ перед присутніми виступив селищний голова Олександр Гаврилюк. Про фінансові засади діяльності та організації трудових відносин у реформованих закладах охорони здоров’я інформувала Анна Ліщишина.

У ході семінару розглянуто блок питань стосовно реформування закладів первинної медико-санітарної допомоги. Учасники семінару отримали відповіді на запитання.