Бердичівське управління магістральних газопроводів інформує

Дата: 17.05.2019 12:18

Територію Пулинського району перетинає система магістральних газопроводів високого тиску і відводи від них. Поруч з газопроводами в 8-12 м. прокладені кабельні лінії зв’язку і телемеханіки. За межами населених пунктів споруджені газорозподільні станції (ГРС).

Магістральні газопроводи та їх споруди, що працюють під робочим тиском 55 атмосфер, є об’єктами підвищеної небезпеки, які в разі аварії чи пошкоджень можуть призвести до загибелі людей, знищення будівель, припинення на тривалий час газопостачання населення.

Посадові особи чи громадяни, які виявили пошкодження об’єктів магістральних трубопроводів або витікання продукту з них, зобов’язані негайно повідомити про це в Бердичівське ЛВУ МГ за адресою: м.Бердичів, вул. Білопільська, 100, тел.: (04143) 7-62-03, 4-61-61.Фото без опису

В диспетчерській цілодобово чергує оперативний персонал.