Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Бердичівське управління магістральних газопроводів інформує

Дата: 17.05.2019 12:18
Кількість переглядів: 1428

Територію Пулинського району перетинає система магістральних газопроводів високого тиску і відводи від них. Поруч з газопроводами в 8-12 м. прокладені кабельні лінії зв’язку і телемеханіки. За межами населених пунктів споруджені газорозподільні станції (ГРС).

Магістральні газопроводи та їх споруди, що працюють під робочим тиском 55 атмосфер, є об’єктами підвищеної небезпеки, які в разі аварії чи пошкоджень можуть призвести до загибелі людей, знищення будівель, припинення на тривалий час газопостачання населення.

Посадові особи чи громадяни, які виявили пошкодження об’єктів магістральних трубопроводів або витікання продукту з них, зобов’язані негайно повідомити про це в Бердичівське ЛВУ МГ за адресою: м.Бердичів, вул. Білопільська, 100, тел.: (04143) 7-62-03, 4-61-61.Фото без опису

В диспетчерській цілодобово чергує оперативний персонал.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних