Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Розпочато роботу над розробкою Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року

Дата: 05.04.2019 09:59
Кількість переглядів: 517

3 квітня відбулось засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, заступник голови облдержадміністрації Роман Щебетов, в.о.директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Віктор Градівський, представники ОТГ, експерти Програми «ULEAD з Європою», депутати та громадськість.

Фото без опису

Заходи з розробки Стратегії розвитку Житомирської області має бути  реалізовано відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регіональної політики», постанов Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», від 11.11.2015 № 932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31.03.2016 року N 79 «Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації».

Після розроблення та узгодження Стратегії регіонального розвитку її повинні затвердити на сесії обласної ради наприкінці поточного року. Наразі фахівці Мінрегіону спільно з групою радників з питань впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «ULEAD з Європою» проводять цикл навчальних та інформаційних заходів. До складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку  Житомирської області увійшли представники влади, депутати, представники бізнесу, науковці та громадськість. Написана Стратегія має базуватися на засадах смарт-спеціалізації та активізації міжрегіонального співробітництва.

«Щоб підготувати якісний стратегічний документ стосовно регіонального розвитку, необхідно залучення не тільки якомога ширшого кола депутатів та представників влади, а також долучити бізнес та науковців. Кожний учасник процесу має взяти на себе відповідальність за кінцевий документ та безпосередньо долучатися до написання Стратегії», - зазначив національний експерт Програми «ULEAD з Європою» Петро Мавко.

«Я переконаний, що тут зібрались люди, яким не байдуже, які мають на меті зробити наш регіон успішним. Ми багаті ресурсною та сировинною базою. Ми маємо покроково розписати план розвитку області, щоб економічні показники регіону стали найкращими в Україні, а рівень життя людей підвищився. Мають працювати економіка, мають залучатися інвестиції, мають відкриватися нові підприємства та створюватися нові робочі місця. Мене тішить, що голови ОТГ, громадськість, депутатський корпус обласної ради розуміють це і підтримують цю ідею. Ми маємо поставити велику амбітну мету та окреслити план заходів для реалізації стратегії не на папері, а в житті», - наголосив Сергій Крамаренко.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь