Святкові заходи у Кошелівському та Пулиногутському старостинських округах

Святкові концерти з нагоди 8 Березня відбулися у закладах культури Кошелівського та Пулиногутського старостинських округів.

Напередодні свята аматорські колективи Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради завітали із святковою програмою в с.Веснянка.

Цього ж вечора народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Промінь» та тріо «Мелодія душі» вітали із весняним жіночим святом жителів с.Кошелівка.

Без вітань не залишились і жінки Сколобова та В»язовця. Самодіяльні артисти Центру культури і дозвілля подарували святковий концерт для місцевих жительок, які зібралися в Сколобівському сільському клубі.

У день свята заходи відбулись і в Пулиногутському сільському Будинку культури. Тут концерт було підготовлено силами місцевих аматорів. Жартівливі й ліричні пісні, веселі сценки та весняні вітання стали приємним святковим подарунком для жителів Пулино-Гути.