Фотоконкурс «Моя Україно!»

Дата: 12.03.2019 12:08

У приміщенні КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради проходить виставка фоторобіт учнів закладів освіти Пулинської громади під назвою «Моя Україно!».

Фото без описуФотографія сьогодні — це не просто спосіб зберегти важливий життєвий момент. Завдяки величезній кількості техніки високого класу і спеціальним програмам, можливість зробити зйомку своїм хобі отримав кожен. Художня фотографія як вид мистецтва досить багатогранна. Навіть новачок зможе проявити фантазію в своє задоволення. При цьому кожен знайде для себе улюблений жанр.Фото без опису

Фотографії представлені в 10 номінаціях: портрет (репортажний та студійний), пейзаж, натюрморт, побутові або жанрові фотографії, фото з застосуванням програми Adobe Photoshop, архітектура, репортажне фото, мікрофотографія, флора та фауна, поза жанрове фото. Найкращі роботи відібрані та надіслані для участі у обласному етапі конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Всі бажаючі можуть відвідати виставку фоторобіт, яка буде діяти до кінця квітня.

Директор Оксана Василенко