Підтримали бойовий дух військовослужбовців
Дата: 12.03.2019 08:51
Кількість переглядів: 594
Аматорський народний чоловічий ансамбль «Промінь» Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради спільно з аматорами Великолугівського БК (Курненська ОТГ) напередодні 8 Березня побував з концертом у м.Новоград-Волинський, де виступили перед військовослужбовцями 54 - го окремого розвідувального батальйону.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04347172/1490016b73e5c95d95581d5c5df34442.jpg)
У виконанні «Променя» та солісток ансамблю «Мелодія душі» звучали як патріотичні, так і козацькі, ліричні та жартівливі пісні. Концерт пройшов у теплій і дружній атмосфері. В кінці заходу учасники свята отримали відзнаку від командування за (як сказано в тексті грамоти) «…підняття високого морального та бойового духу військовослужбовців».
« повернутися