Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Вшанували пам'ять Великого Кобзаря

У ці березневі дні вся Україна вклоняється поетові – Тарасу Шевченку, котрий став уособленням українства в усьому світі. Його «Кобзар» перекладено більше, ніж 100 мовами. 7 березня в Пулинах відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку, де пройшли невеликі літературні читання.

З промовою про Великого Кобзаря виступив селищний голова Олександр Гаврилюк.

Завідувач відділом загальної та організаційної роботи селищної ради Олена Лонська прочитала поему «Тополя», а читач дитячої бібліотеки Максим Кравченко – вірш «Сонце заходить, гори чорніють».

У виконанні народного чоловічого колективу «Промінь» та жіночого аматорського колективу «Мелодія душі» Центру культури і дозвілля прозвучала пісня на слова Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».


На завершення заходу ведуча – головний спеціаліст відділу гуманітарного Лариса Громська зазначила, що Шевченко – найбільш знаний нами поет. Але скільки іще невідомого у його житті й творчості! Ще багато часу потрібно, щоб пізнати його. «Раз добром зігріте серце вік не прохолоне» - це слова Тараса Григоровича. І їх треба пам"ятати.

 

 

 « повернутися до списку новин