Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля»

Дата: 06.03.2019 08:40

2 березня у м. Новоград-Волинський проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля». Участь взяли п’ять областей України, понад 250 конкурсних номерів у номінаціях:

- Хореографія – всі жанри і стилі (танцювальні колективи, солісти, дуети, тріо тощо);

- Вокалісти (народний, естрадний, академічний, джазовий вокал );
- Інструментальні ансамблі, інструменталісти (соло, дуети, тріо та інші види ансамблю).

Фото без описуУ номінації хореографія «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» КЗПО «Центру дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради, художній керівник Максим Сергійович Пташнюк, представляв три танці: жартівливий танок «Перепляс» (молодша вікова категорія), хореографічні композиції «Гулянка на селі» та «Голубка» (середня та старша вікові категорії). За всі три художні номери «Колорит» здобув Гран-прі – дипломи, статуетки та кожна дитина отримала медаль.

«Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» запрошений як почесний гість до м. Новоград-Волинський на Міжнародне свято літератури та мистецтва «Лесині джерела».

Під час проведення фестивалю-конкурсу учасники мали змогу відвідати музеї Лесі Українки та родини Косачів, поглибивши свої знання про відому письменницю.

Бажаю колективу та його керівнику нових творчих злетів і досягнень, нехай здоров’я вертається сторицею, а Ангел-охоронець оберігає та супроводжує вас по вашому творчому шляху.

Директор Оксана Василенко.