Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля»

2 березня у м. Новоград-Волинський проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сузір’я Звягеля». Участь взяли п’ять областей України, понад 250 конкурсних номерів у номінаціях:

- Хореографія – всі жанри і стилі (танцювальні колективи, солісти, дуети, тріо тощо);

- Вокалісти (народний, естрадний, академічний, джазовий вокал );
- Інструментальні ансамблі, інструменталісти (соло, дуети, тріо та інші види ансамблю).

У номінації хореографія «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» КЗПО «Центру дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради, художній керівник Максим Сергійович Пташнюк, представляв три танці: жартівливий танок «Перепляс» (молодша вікова категорія), хореографічні композиції «Гулянка на селі» та «Голубка» (середня та старша вікові категорії). За всі три художні номери «Колорит» здобув Гран-прі – дипломи, статуетки та кожна дитина отримала медаль.

«Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» запрошений як почесний гість до м. Новоград-Волинський на Міжнародне свято літератури та мистецтва «Лесині джерела».

Під час проведення фестивалю-конкурсу учасники мали змогу відвідати музеї Лесі Українки та родини Косачів, поглибивши свої знання про відому письменницю.

Бажаю колективу та його керівнику нових творчих злетів і досягнень, нехай здоров’я вертається сторицею, а Ангел-охоронець оберігає та супроводжує вас по вашому творчому шляху.

Директор Оксана Василенко.