Робоча зустріч з радником ЦРМС

4 березня у Пулинській селищній раді відбулася робоча зустріч з радником з питань децентралізації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергієм Романовичем.

Захід відбувся за участі селищного голови Олександра Гаврилюка, заступника Олександра Макеєнка, секретаря ради Олени Гузюк, начальників відділів: освіти Наталії Опанащук, гуманітарного  Георгія Андрійчука, юриста – Олександра Тимощука.

С. Романович інформував про співпрацю обласного ЦРМС з громадами. З допомогою слайдів (на прикладах інших громад) показав впровадження нових технологій. Він зупинився на питаннях розвитку освіти, харчової промисловості, сортування та переробки твердих побутових відходів. Наголосив на співпраці між громадами.