Вічнозелений сад поезії Лесі Українки

«Горить моє серце, його запалила гарячая іскра палкого жалю». Такі слова з поезії Лесі Українки «Мелодії» прозвучали на початку конкурсу на кращого читця творів нашої землячки в дитячому відділі Пулинськоі селищної бібліотеки 24 лютого. Діти віком від 5 до 15 років намагалися декламувати з інтонацією, щоб відобразити почуття самого автора.

Леся Українка, наділена потужними і стійкими громадянськими почуттями, високим благородним обов’язком, вірно й повноцінно служила людям, віддаючи свої сили, знання, енергію, талант боротьбі за їхнє щастя, за наближення і торжество на землі справедливості, добра, гуманістичних ідеалів. Велике серце мала Леся Українка. Впродовж усього свого свідомого життя воно пломеніло, промінилося, горіло.

Переможці конкурсу, учні Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.: Шмалюк Вікторія (6-А) посіла перше місце, Дмуховська Сабіна (1-Б) - друге, Грибан Вова (8-А) - третє. Вони отримали символічні призи.

На завершення заходу проводились ігри та конкурси.

Ольга Буланова, бібліотекар дитячого відділу селищної бібліотеки.