НЕБЕСНІЙ СОТНІ – ШАНА І МОЛИТВИ

Дата: 20.02.2019 12:12

Горить свіча і пам'яті сльоза
 Додолу з неї краплями стікає
Земля у смутку, плачуть небеса
Героїв Україна пам'ятає...

До Дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеці Пулинської селищної ради проведено відеогодину «На варті наших душ – Небесна Сотня», присвячену вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності.

До бібліотеки завітали учні Пулинського професійного ліцею, волонтери та учасники АТО. Вони разом відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали Героїв Небесної Сотні,  запалили свічу пам’яті, хвилиною мовчання вшанували  полеглих. Під час заходу лунали патріотичні вірші та пісні, демонструвалися відеосюжети.

Перед  присутніми виступив заступник військового комісара майор Денис Грабченко.

Завідуюча бібліотекою Олена Грозовська  представила документальну виставку «Слава героям Небесної сотні».