НОВІ ІМЕНА УКРАЇНИ

Дата: 19.02.2019 09:49

15 лютого у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Ольжича відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України», в якому взяли участь 68 учасників в чотирьох номінаціях.
Члени журі відзначили, що учасники обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу показали достатній рівень виконавської майстерності.

Серед  нагороджених – вихованці художнього відділу Пулинської школи мистецтв (викладач- Олена Рачкован).

В номінації “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”
ІІ місце - Кищак Дарина.
Грамота за творчу перспективу-Кравченко Іванна.

Участь в конкурсі також взяв акордеоніст Ян Поліщук (викладач- Василь Бернацький).