Привітали односельчан та гостей Веснянки

Мешканці Веснянки уже звикли, що до всіх великих свят та подій у сільському клубі проводяться концерти. Не стало винятком і цьогорічне свято Нового року.

31 грудня близько 20 години до клубу, приміщення якого було святково прикрашене, почали сходитися люди. На концерт завітали не тільки жителі Веснянки, але й Радецької Болярки.

Присутніх зі святом привітала завідувачка сільським закладом культури Людмила Ілючок. А далі були щедрівки, колядки, пісні, вірші, новорічні ігри. Своїми виступами радували глядачів сільські аматори – це Галина Свіжевська, Віра Данілевська, Олена Новаківська, Максим Красновський. Станіслава Липська польською мовою заспівала колядку «А вчора звечора». Музичний супровід виконував Геннадій Ковнацький. Кожен виступ супроводжувався гучними оплесками, а це є найбільшою вдячністю для аматорів сцени.

Спонсорську допомогу в організації святкового заходу надано ФОП «Ядута». Крім цього, ним закуплено та вручено новорічні подарунки усім орендодавцям Веснянки та Рад.Болярки.

Тож у Новий рік з гарним настроєм!