Додали святкового настрою

Дата: 02.01.2019 10:42

Напередодні Нового року в будинку культури Пулинської селищної ради відбувся святковий концерт. Дитячі хореографічні колективи, працівники Центру культури і дозвілля та аматори сцени громади додали присутнім гарного настрою.

Фото без описуФото без описуФото без описуУчасників концерту привітала секретар селищної ради Олена Гузюк. А розпочинав концертну програму «Зразковий художній хореографічний колектив «Колорит» КЗПО Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Максим Пташнюк). Присутніх радували своїми виступами: хореографічний колектив школи мистецтв «Непосиди» (керівник Любов Хорощук); Фото без описупредставники Центру культури і дозвілля на чолі з Віктором Саюком та солісти Роман Шостак, Світлана Кучерук; жіноча вокальна група «Мелодія душі» з Оленою Загацькою; аматори сцени Староолександрівського та Івановицького будинків культури (директори Станіслава Цаплінська, Тетяна Кравчук); гурт «Poop Dance» (керівник Василь Бернацький). Дотепний гумор читав Леонід Цимбалюк зі Старої Олександрівки. Не обійшлося і без традиційних новорічних героїв Діда Мороза і Снігуроньки. Виступи сприймалися голосними оплесками.

Від селищної ради маленькі танцюристи отримали солодкі подарунки.