Свято Осені у ЗДО №1 «Ялинка»

Дата: 26.10.2018 10:25

«Листя осіннє в повітрі кружляє, килимом пишним під ноги лягає». Під таким гаслом пройшли тематичні заняття, а від так дитячі ранки свята Осені у Пулинському закладі дошкільної освіти №1 «Ялинка».

Помилуватися природою, дослідити її таємниці, помітити незвичне у буденному, пограти в рухливі ігри та створити неповторний осінній колаж – усе це вихованці дитсадка, діти середніх (вихователі О. І. Білецька, Н.А.Черниш) та старшої груп (вихователь Л.М. Кучер) змогли на святі. Чудовою основою до осіннього заходу стала добра казка, осінній ярмарок, що приваблювали дітей атмосферою гостинності, дали їм змогу спробувати себе в різних ролях і зробити свій внесок у спільну справу.

Фото без описуФото без опису

Веселі пісні, таночки, сюрпризні моменти стали окрасою свята, а щедрі осінні подарунки – його приємним завершенням. Бабине літо – до побачення !!!

Фото без описуФото без опису