Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Переваги легального працевлаштування або захисти себе – легалізуй свою працю!

Кожен громадянин повинен пам’ятати, що нелегальні трудові відносини не мають юридичних підстав для оплати праці, роботодавець завжди може відмовитись від своїх слів та обіцянок щодо виплати заробітної плати.

Робота без офіційного оформлення трудових відносин – це позбавлення найманого працівника соціальних гарантій (оплата лікарняних, виплати в разі нещасного випадку, безробіття, оплачувана відпустка, страховий стаж для призначення пенсій та інше).

Нелегальна зайнятість – безправність працівника та відсутність можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.

Роботодавець, який позбавляє права найманого працівника на офіційне працевлаштування, в першу чергу сам порушує закон, а також відбирає у працівника право на захист трудових прав, соціальні гарантії та на достойний рівень пенсії у майбутньому, зменшує соціальні та економічні можливості місцевих громад!

Не задекларована праця породжує бідність! Не погоджуйтесь на це!

Якщо вам відомі факти нелегальних трудових відносин, зверніться за телефоном Урядової гарячої лінії – 15-45, за допомогою електронної пошти 06zt@dsp.gov.ua або залиште повідомлення на сайті управління Держпраці у Житомирській області, натиснувши на кнопку «Повідомлення про не задекларовану працю».

 « повернутися до списку новин