Віншували освітян громади

Дата: 05.10.2018 11:37

4 жовтня у селищному будинку культури відбулися урочистості до Дня вчителя. Педагогів та працівників дошкільних установ Пулинської громади вітали:

Фото без описуНачальник відділу освіти селищної ради Наталія Опанащук, очільник громади Олександр Гаврилюк, голова районної ради Анатолій Липко, голова районної організації профспілки працівників освіти та науки Ніна Баранецька.

Фото без описуФото без описуФото без описуЦього дня на адресу «сіячів» доброго, мудрого, вічного звучали найкращі слова вітань, найтепліші побажання. Бажали, аби освітянські реформи приносили зміни на краще, а праця педагога була корисною, успіхи – вагомими.

За багаторічну сумлінну працю на педагогічній ниві Почесними грамотами селищної ради нагороджені: З. М. Грибан – вчитель фізики, К. В. Глущенко – вчитель початкових класів (ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст.); П.В.Сак – вчитель фізики (Івановицька ЗОШ І-ІІІ ст.); Л.В.Іваніцька – вчитель початкових класів (Зеленополянський НВК); В.В.Острогляд – вчитель фізики та математики (Чернявська філія ОЗЗСЗ Пулинської ЗОШ); Н.М. Грибан – вчитель початкових класів (Вацлавпільська гімназія); Л.М.Хорощук – керівник хореографічного гуртка (Староолександрівська ЗОШ І-ІІст.); Л.О.Черняк – директор (Староолександрівський ЗДО «Бджілка»); Т.Л Лізунова – вихователь (Пулинський ЗДО №2 «Сонечко»); Л.М.Подкаура – керівник гуртків (КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»).

Фото без описуФото без опису

Почесну грамоту обласної ради отримала директор Яснополянського ЗДО «Сонечко» Віра Галушка.

Вручено нагороди і від відділу освіти.

Фото без описуФото без описуФото без описуВітали молодих вчителів, котрі поповнили велику педагогічну родину громади, та педагогів-ветеранів, які усе своє трудове життя присвятили підростаючому поколінню.

Фото без описуСлова вітань, квіти, подарунки переплелися з художніми номерами, що створило неповторну палітру позитивних емоцій.

Фото без описуУ концертній програмі взяли участь: зразковий хореографічний колектив «Колорит» Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Максим Пташнюк), хореографічний колектив Староолександрівської ЗОШ (керівник Любов Хорощук), старшокласники та молодші школярі Пулинської ЗОШ, Юлія Поліщук та староолександрівський колектив «Червона калина» (керівник Станіслава Цаплінська).

Спонсор заходу - сільгосппідприємство "Ялинівка нова".

Зі святом Вас, шановні педагоги!