Повідомлення про громадські слухання

Дата: 12.07.2018 08:34

У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. проводяться громадські слухання містобудівної документації детального плану території для розміщення комплексу придорожнього обслуговування для членів територіальних громад району за межами с. Ягодинка на території Червоноармійської селищної ради Червоноармійського району Житомирської області

Розробник: ФОП Молодико Ю.М.

Замовник: Пулинська райдержадміністрація.

Мета проекту – деталізація і уточнення положень розвитку генерального плану с. Ягодинка стосовно використання, планування та забудови території, розміщення земельних ділянок та об’єктів містобудівного призначення, транспортних зв’язків, озеленення тощо.

Техніко-економічні показники:

Площа ділянки в межах проектування – 0,20 га;

Кількість ділянок під комерційне використання – 1 шт;

Поверховість – 1-2 пов.

До участі запрошуються представники громадськості, зацікавлені особи.

З матеріалами ДПТ Ви можете ознайомитись в приміщенні Пулинської селищної ради за адресою: смт. Пулини, вул. Незалежності, буд. 13 (тел. 31204).

Пропозиції до проекту надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил до 13.08.2018.

Громадські слухання проекту відбудуться 14.08.2018 р. о 10.00 год. в приміщенні селищної ради.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин селищної ради Саюк В.А.

Пропозиції, що надійшли після встановлення терміну, не розглядаються.

Склад та зміст детального плану території включає пояснювальну записку, додатки та графічні матеріали.