Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Із засідання сесії

21 червня відбулося засідання восьмої сесії Пулинської селищної ради за участі голови районної державної адміністрації Віктора Байди. Вів засідання селищний голова Олександр Гаврилюк.

У ході роботи розглянуто низку важливих питань: встановлення місцевих податків на 2019 рік; затвердження статуту комунальної установи «Пулинський інклюзивно-ресурсний центр» селищної ради та Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Пулинський інклюзивно-ресурсний центр»; затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти та положення про Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти; затвердження Програми «Питна вода» на 1018-2022 роки та інші.

Зі згаданих питань виступили начальник відділу фінансово-економічного селищної ради Людмила Сак, начальник відділу освіти Наталія Опанащук, спеціаліст І категорії відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин Іван Кайданюк.

Стосовно розглянутих питань ухвалені відповідні рішення.« повернутися до списку новин