Відлуння минулої війни

18 червня біля села Веснянка (Кошелівський старостинський округ) знайдено небезпечний предмет – ручну гранату часів Другої світової війни.

Підозрілий предмет було знайдено «мисливцями» за металобрухтом поблизу місцевого кладовища. Фахівці ДСНС, котрі прибули до місця виклику, з’ясували, що це ручна граната Ф-1 часів минулої війни. Піротехніками Управління ДСНС України у Житомирській області знищено небезпечний предмет.

Рятувальники застерігають! Боєприпаси, які довгий час пролежали у землі, через впливи на них природних факторів можуть піднятися на поверхню. У разі виявлення таких предметів, в жодному випадку не торкайтеся їх, тим паче не намагайтеся пересувати. Одразу телефонуйте за номерами екстрених служб «101» або «102». По можливості, обгородіть місце знаходження предмету і не допускайте туди громадян.