Юні футболісти вибороли перше місце

13 червня на базі Селянщинського спортивного ліцею (Черняхівський район) відбулися обласні змагання з футболу серед юнаків 2004-2005 р. н. під девізом: «Хто ти, майбутній олімпієць?». Юні футболісти Пулинської громади вибороли перше місце.

У змаганнях взяли участь 7 команд, які були розбиті на групи.

За ІІІ місце боролися футболісти Житомирської та Хорошівської дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а за І – помірялися силами юні спортсмени Пулинської та Лугинської громад. У цьому поєдинку наші футболісти отримали перемогу над суперником з рахунком 1:0.

В результаті першу сходинку посіла команда Пулинської громади, на другому місці футболісти Лугинської ОТГ, на третьому – житомиряни.

Директор Пулинської ДЮСШ Роман Павлюк дякує відділу освіти селищної ради за наданий транспорт.