Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Щира подяка

Під керівництвом начальника відділу містобудування, архітектури ЖКГ та земельних відносин селищної ради В.А.Саюка на розі вулиць Панаса Мирного і Соколовського в Пулинах зроблено всі необхідні земляні роботи, аби в майбутньому не було підтоплення.

До селищної ради зателефонувала пенсіонерка Євгенія Шмалюк, яка мешкає по вул. Панаса Мирного, 35. Жінка повідомила, що на початку квітня, коли випала велика кількість опадів, водою повністю затопило подвір’я її будинку. На допомогу прийшли працівники МНС, котрі відкачали воду. Причиною стало те, що заросла вулична канава і замулилась труба, по якій збігає вода.

Про усе це Євгенія Юхимівна повідомила у селищну раду (написала заяву). Жінка навіть не думала, що через такий короткий проміжок часу ситуація виправиться: канаву почистили, землю вивезли. І цим процесом керував Віктор Саюк. Жінка зазначає, що робота була не із легких, адже там проходять підземні комунікації.

Євгенія Шмалюк дякує селищному голові Олександру Гаврилюку, Віктору Саюку та усім, хто долучився до цієї роботи.« повернутися до списку новин