У добру путь – випускники!

Дата: 25.05.2018 23:17

Останній дзвінок для випускників – це рубіж між дитинством і дорослим життям.  25 травня цей рубіж перетнули і випускники Зеленополянського НВК.

Зранку на шкільному подвір’ї було людно. Аби привітати школярів сюди завітали їхні батьки, спеціаліст відділу освіти Пулинської селищної ради Лариса Черниш, в. о. старости Зеленополянського старостинського округу Марія Поліщук, односельчани.

Рівно о дев’ятій розпочалася шкільна лінійка. Директор навчально-виховного комплексу Віктор Антонюк привітав присутніх зі святом. Кращим учням та учасникам обласних конкурсів та олімпіад вручив подяки та сертифікати. Побажав випускникам і надалі залишатися патріотами своєї держави.

Випускників привітала їхня перша вчителька та першокласники, прочитавши напам’ять віршики. Свої напутні слова сказали і батьки.

На завершення свята випускники випустили у небо жовті та блакитні кульки, які плавно полетіли над селом.