Виставка родини Скрицьких

11 травня у селищному художньому музеї «Пулинські барви» відбулося відкриття виставки родини Скрицьких. У творчому доробку – малярство, гобелен, скло.

Валерій Скрицький народився і виріс на Пулинщині. З дитячих років його вабила краса рідного краю, яка з часом знайшла відображення у його картинах. Крім того, художник займається мистецтвом скляного вітражу, ковкою металу та оформленням інтер’єрів приміщень.

Його донька Олена працює в галузі декоративно-прикладного мистецтва. Вона – художник по текстилю, створює гобелени, що є рідкістю не тільки на Житомирщині, але і у всій Україні.

Виставка приурочена 60-річчю митця. Тож Валерія Івановича прийшли привітати члени творчо-мистецького гурту художників-земляків «Пулинське земляцтво» разом з його очільником Леонідом Фесенком.

Начальник відділу гуманітарного селищної ради Георгій Андрійчук, вітаючи ювіляра, вручив йому Почесну Грамоту за вагомий особистий внесок у розвиток та збереження культурної спадщини району.

Музичні сувеніри прозвучали у виконанні народного чоловічого колективу «Промінь».

Хоча В. І. Скрицький мешкає у Києві, а донька у Львові, природа рідного краю часто кличе його додому, в Пулини.