Із засідання сесії селищної ради

Дата: 11.05.2018 12:49

10 травня відбулося засідання сьомої позачергової сесії Пулинської селищної ради, на якому розглянуто близько 40 питань.

По першому з них – затвердження Плану соціально-економічного розвитку Пулинської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік інформував селищний голова Олександр Гаврилюк.

Про організацію роботи з розроблення містобудівної документації населених пунктів селищної ради доповідав заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Макеєнко.

Начальник відділу фінансово-економічного Людмила Сак поінформувала про розподіл перевиконання доходів за чотири місяці нинішнього року. А саме:

- КУ «Центральна районна лікарня Пулинської райради» - 26400 грн. (для проведення флюорографічного обстеження населення громади);

- відділу освіти – 3600 грн. (відрядження команди КЗПО для участі у фіналі чемпіонату хореографічного мистецтва у м. Київ);

- відділу гуманітарному – 51585 грн. (на заробітну плату працівникам, виготовлення технічного паспорт для музичного відділу Пулинської школи мистецтв, проведення заходів);

- селищній раді – 530767 грн. (для проведення позачергових виборів старости Пулино-Гутського старостинського округу, утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури, оплата за проектну документацію та експертизу по капітальних ремонтах доріг у смт Пулини й інше).

Розглянуто й низку земельних питань.