Змагалася допризовна молодь

Дата: 24.04.2018 14:31

19 квітня на базі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді. Змагання проходили з 4 видів: біг 100 м., підтягування на перекладині, метання гранати, біг 1500 м.

Команда під керівництвом вчителя захисту Вітчизни Паламарчука Івана Васильовича ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла загальнокомандне IV місце. А в підтягуванні на перекладині виборола першість.

Крім того, в особистому заліку: Лисюк Дмитро (10-Б кл.) посів І місце у підтягуванні на перекладені, Риданов Олександр (11-Б кл.) – ІІ, Федчук Дмитро (11-А кл.) – ІІІ місце.

Радіємо за наших хлопців, зичимо їм та їхньому наставнику яскравих фарб життя.

Сподівайтесь і дійте. Дійте і сподівайтесь. Використовуйте всі шанси, надані життям і досягайте успіху.

З. А. Лисюк, директор Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.