Зробили свій внесок в очищення довкілля

Дата: 20.04.2018 16:14

Робочий тиждень працівники Пулинської селищної ради завершили прибиранням. У п’ятницю, 20 квітня, було зібрано сміття на узбіччі траси Київ-Чоп та дороги до с. Веселе.

Озброївшись мішками та рукавицями, одна частина працівників збирала сміття від зупинки c. Юлянівка до закінчення території Ялинівського старостинського округу, інша – від АЗС (Пулинський поворот) і далі, а решта – КУ «Центр культури та дозвілля», відділ освіти, фінансово-економічний, гуманітарний від’їхали на кілька кілометрів уперед і почали збирати все, що валялося обабіч, йдучи в напрямку зупинки с. Веселе.

«Ми зробили свій внесок в очищення довкілля, - сказав начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук. – І це ми робимо неодноразово, показуючи приклад іншим. Колеги задоволені своєю працею, адже очистили добрий відрізок дороги від сміття. Приємно і нам, і людям, котрі їдуть цим шляхом».