Роботи з благоустрою

Дата: 12.04.2018 16:58

Протягом тижня, що минає, працівники Пулинської селищної ради, крім своїх основних завдань, трудилися над благоустроєм території.

Так, 10 квітня дівчата відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та земельних відносин білили вапном опори лінії електропередач, що по вул. Шевченка в райцентрі.

Наступного дня працівниці відділу гуманітарного продовжили цю роботу. Чоловіки в парку садили молоді деревця. Бібліотечний відділ опоряджував свою клумбу.

Зранку 11 квітня увесь колектив селищної ради разом з відділом освіти та «Центром культури і дозвілля» уже був на території сміттєвого звалище, що неподалік с. Ягодинки. Ця територія  найбільше забруднилася: вітром рознеслися пакети та папірці на чималу відстань. Тож всю територію потрібно було зачистити та іще вирубати кущі.

Зі своїм завданням працівники впоралися. Тепер територія стала чистою та охайною.Фото без описуФото без описуФото без опису