«Непосиди» на обласному конкурсі «В ритмі танцю»

Дата: 12.04.2018 15:58

У Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги пройшов обласний конкурс хореографічного мистецтва «В ритмі танцю». Юні танцюристи із всієї області змагалися у семи номінаціях. За словами організаторів конкурсу, на сцену цього дня вийшли 2025 дітей.

Учасниками яскравого хореографічного дійства були і вихованці школи мистецтв Пулинської селищної ради – хореографічний колектив «Непосиди» (керівник – Любов  Михайлівна Хорощук). Запальні, талановиті і енергійні наші «Непосиди» в захопленні від виступу на головній сцені області.

Директор школи мистецтв Василь Миколайович Бернацький зазначив, що поїздка «Непосид» на конкурс відбулась завдяки підтримці людей, котрі небайдужі до того, чим живе наша громада. Особливо вдячні за наданий транспорт ТОВ РГТ «Україна» та особисто виконавчому директору Денису Анатолійовичу Трифонову.