"Великодні дзвони"

24 березня 2018р. м. Житомир відбувся XІІ обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді «Великодні дзвони".

Фестиваль проводиться щороку, напередодні Великодніх свят, з метою активізації творчих здібностей старшокласників, популяризації народної пісні та української естрадної пісні, сучасної та народної хореографії, музичного, образотворчого та прикладного мистецтва.

Учасниками фестивалю є молодь віком від  14 до 18 років, тобто ті, кому вже незабаром обирати професію. Організатори молодіжного фестивалю-конкурсу «Великодні дзвони»- управління культури та управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації і Житомирський коледж культури і мистецтв  ім. Івана Огієнка.

Свої сили цього року у фестивалі спробували вихованці школи мистецтв Пулинської селищної ради. У номінації «Інструментальне мистецтво : народні інструменти»  успішно продемонстрував свою гру Андрій Довгалюк, посівши ІІІ місце (викладач – В.М.Бернацький), а в номінації «Народна пісня»  чарувала всіх мелодійним співом  Альона Волосянська (викладач Я.О.Сомплпавська).

За словами Василя Миколайовича та Яни Олександрівни, фестиваль став гарною школою для їх вихованців; зарядив здоровим творчим суперництвом; відкрив нові цілі і можливості юним талантам.

Відділ гуманітарний селищної ради