Громадське обговорення

Шановні жителі громади !

Селищною радою протягом 30 календарних днів, починаючи з 15 грудня 2017 року, проводиться громадське обговорення  проекту  Правил благоустрою на території Пулинської селищної ради.

Пропозиції (зауваження) мешканців Пулинської об’єднаної територіальної громади, охочих  долучитися до громадського обговорення проекту Правил благоустрою, подаються в письмовій формі, надсилаються електронною поштою на офіційну електронну адресу  Пулинської селищної ради : seluchnarada2017@ukr.net чи поштову адресу: смт Пулини, вул.Незалежості,13 , із зазначенням прізвища, імені, по батькові й адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження;

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Проект рішення розміщено в розділі "Громадське обговорення"