Новини Пулинської громади

Відкрито бібліотеку

Дата створення: 14:24 02.02.2018

У середині січня (після двотижневої перерви у зв’язку з реформуванням) у Пулинах відкрито бібліотеку. Любителів книги у відділі дорослого населення обслуговуватиме бібліотекар Людмила Пашківська, а у дитячому – Ольга Буланова. Завідувач бібліотечним відділом КЗ «Центр культури і дозвілля» смт Пулини – Олена Грозовська.

Зустріч з митцями, членами громадської організації «Творчо-мистецький гурт художників-земляків «Пулинське земляцтво»

Дата створення: 20:51 29.01.2018

В художньому відділі школи мистецтв відбулась зустріч з митцями, членами громадської організації «Творчо-мистецький гурт художників-земляків «Пулинське земляцтво» художником Валерієм Теслею та поетом Михайлом Плосковітовим.                           Організатори назвали зустріч «Краса Полісся». Це є  своєрідний творчий звіт майстрів пензля та слова перед земляками.

Правила поведінки під час купання на Водохрестя!

Дата створення: 14:52 15.01.2018

Пулинський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дотримуватися правил безпечної поведінки під час святкування Водохреща.

Вітання з Різдвом Христовим

Дата створення: 09:33 05.01.2018

Шановна Пулинська громада !

Вітання з Новим Роком

Дата створення: 12:14 29.12.2017

Шановна Пулинська громада !

Вітання

Дата створення: 22:00 23.12.2017

Дорогі жителі громади!        Щиро вітаю з Різдвом Христовим віруючих  Римо-     Католицької Церкви!      Хай світло Різдвяної зірки зігріє кожну домівку,   запалить у кожному серці вогонь Віри, Надії та Любові!    Міцного Вам здоров'я, миру, добробуту, сповнення мрій та задумів, добрих помислів, радості, благословення від новонародженого Божого Дитяти!    Веселих Вам свят! Христос рождається!                                                                                        З повагою, селищний голова  О.С. Гаврилюк