У КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради проводитимуть розширене УЗД

Дата: 06.06.2023 14:53

Шановні мешканці Пулинської та сусідніх громад!

Пулинська селищна рада інформує, що у КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради щочетверга буде проводитися УЗД серця, а також судин голови, шиї, верхніх і нижніх кінцівок.

Щосуботи спеціалісти проводитимуть ендоскопічні дослідження та УЗД щитовидної залози, молочних залоз, УЗД шкіри, лімфатичних вузлів, поверхнево розміщених структур, органів черевної порожнини, нирок, наднирників, калитки, простати, колінних суглобів, органів малого тазу (гінекологічне УЗД), трансвагінальне та трансабдомінальне УЗД.

Важливо: за направленням сімейного або лікуючого лікаря УЗД проводитиметься безкоштовно.

Для запису на УЗД телефонуйте з 09:00 до 18:00 год за номером: 067 734 1399  – Оксана Миколаївна Бернацька.

Крім цього, щопонеділка у порядку живої черги, з 09:00 до 18:00 год, прийом здійснюватиме лікар-гінеколог, а щосуботи – лікар хірург-мамолог.

З питань прийому лікарів та вартості медичних послуг (у разі самозвернення), телефонуйте з 09:10 до 13:00 год у реєстратуру лікарні за номером: 04131-32-1-34.

Бережіть себе та вчасно попереджуйте небажані хвороби.

Нагадуємо також, що у КНП "Лікарня" Пулинської селищної ради можна зробити широкий спектр клініко діагностичних досліджень.