У КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради можна зробити широкий спектр клініко-діагностичних досліджень

Дата: 29.05.2023 16:16

Шановні мешканці Пулинської та сусідніх громад!

Пулинська селищна рада інформує про збільшення кількості лабораторних досліджень, які проводяться на базі клініко-діагностичної лабораторії КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради.

Відтепер доступними є аналізи на біопсію по гістології, забір крові на будь-які обстеження, необхідні пацієнту, аналіз сечі, мазки для урологічних, гінекологічних та дерматовенерологічних досліджень. Також можна здати аналізи на дослідження гормонів, онкологічних, інфекційних, імунологічних, генетичних, алергологічних захворювань, пренатальної діагностики, у тому числі доступна скринінгова діагностика та обстеження вагітних.

Аналіз можна здати за направленням сімейних лікарів, вузьких спеціалістів або самозверненням за доступними цінами, які є значно дешевшими, ніж у приватних лабораторіях.

Результати досліджень пацієнти отримають протягом 1-2 робочих днів.

Нижче прикріплюємо файл із повним переліком досліджень та актуальними цінами. Перелік досліджень з актуальними цінами

Бережіть себе та вчасно попереджуйте небажані хвороби!