Газовики нагадують: користуйтеся газом безпечно

Дата: 01.07.2024 10:06

Не залежно від пори року та часу доби бригади аварійно-диспетчерської служби газовиків Житомирщини стоять на варті газової безпеки. Однак, щоб не доводити до крайнощів: аварійних ситуацій та загрози життю людей, фахівці газового господарства вкотре наголошують на дотриманні правил безпечного користування газом.

Газовики зауважують, що при підвищеній температурі повітря влітку може бути відсутня тяга в димових та вентиляційних каналах. У результаті продукти горіння від роботи двоконтурного газового котла чи колонки потрапляють до приміщення. Це може стати причиною отруєння чадним газом.

Що ж варто пам’ятати, якщо у вашій оселі встановлені газоспоживаючі прилади:

• при роботі газових приладів відчиняйте кватирку/вікно для припливу повітря;
  • перевіряйте наявність тяги в димовому та вентиляційному каналах приміщень, де встановлене обладнання;
  • використовуйте газові прилади за призначенням та тільки у справному стані;
  • не залишайте устаткування ввімкненим без нагляду.
  • їдете у відпустку чи на дачу на кілька днів – перекрийте кран подачі газу до приладів.

Житомирська філія «Газмережі» нагадує: дотримання простих правил при користуванні газовими приладами є запорукою безпеки поведінки з газом. Пам1ятайте про це завжди, і якщо ж таки відчули запах газу або сталася аварійна ситуація – не вагаючись телефонуйте "104".

Бережіть себе та споживайте «блакитне паливо» відповідально!