Вшанували пам'ять жертв війни

Дата: 22.06.2024 09:59

22 червня керівництво та працівники Пулинської селищної ради віддали шану полеглим в роки Другої світової війни, всім, хто поклав свої життя заради перемоги.

Сьогодні, у День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, селищний голова Олександр Гаврилюк та працівники ради поклали квіти до Пам’ятного знака – місця вшанування Воїнів, Захисників України та Монумента Слава (1939-1945 р.). Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих. Дух минулих поколінь є зразком героїзму і в нинішній час.

До портретів загиблих Захисників російсько-української війни на Алеї Героїв також покладено живі квіти.

Вічна слава і пам'ять Героям усіх часів!

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04347172/5fc11ce759676b373200fb60e5854a70.jpgФото без описуФото без опису