Аліна Грибан – директорка Центру надання соціальних послуг

Дата: 20.06.2024 08:40

Метою Центру надання соціальних послуг є запобігання потрапляння осіб і сімей, що належать до вразливих груп населення, в складні життєві обставини. І не можуть самостійно їх подолати та потребують сторонньої допомоги.Фото без опису

Минулого тижня в КУ «Центр надання соціальних послуг Пулинської селищної ради» відбулася робоча нарада й представлення нового керівника установи.

Начальник відділу гуманітарного Лариса Громська представила соціальним робітникам громади нову директорку – Аліну Грибан. Попередній керівник звільнилася у зв’язку з виходом на пенсію. Аліна Грибан має досвід роботи: працює в Центрі надання соціальних послуг сьомий рік.

Лариса Громська побажала новій директорці успіхів у подальшій праці.

Фото без описуФото без опису