Підтримуємо ЗСУ, віримо в Перемогу!

Дата: 19.06.2024 15:27

Для підтримки військових, які захищають Україну на Херсонському напрямку, два дні тому Пулинською селищною радою було організовано збір продуктів харчування. Сьогодні, 19 червня, фура загрузилася продуктами і в супроводі нашого військового-земляка відбула у відповідному напрямку.

Жителі громади швидко відгукуються на прохання. Особливу допомогу надали старостинські округи. Крім овочів минулого врожаю (були й теперішнього – цибуля зелена, капуста), люди привозили консервовані продукти, варення, сало, олію, крупи, борошно, чай, каву, печиво та інше. Завдяки усім небайдужим, за короткий термін було зібрано велику кількість продуктів харчування.

Також відгукнулися підприємці Пулин, які забезпечили бутильованою питною водою. Це Наталія Крутік, Ірина Врублевська, Галина Баладига, Сергій Кравченко, Катерина Сергієнко, Віталій Скрицький, Микола Войтенко, Тетяна Левицька, Лариса Дехтярук, Алла Петренко, Лариса Ліневич.

Від щирого серця дякуємо всім за допомогу! Велика подяка нашим вправним господиням, які трудилися, консервуючи продукти. Усі вони, зроблені вашими руками від душі, несуть теплоту і домашній затишок. З такою сильною підтримкою один одного ми обов’язково переможемо!

Пулинська територіальна громада вкотре показала, що її жителі завжди готові допомогти.

Єднаємося в добрих справах! Підтримуємо ЗСУ! Віримо в Перемогу!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису