Конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії імені О. Поліводського

Дата: 12.06.2024 15:47

Благодійний фонд імені Олександра Поліводського оголошує конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії імені Олександра Поліводського у розмірі 1000 доларів США.

Стипендія призначається з метою заохочення талановитої молоді України до вивчення та розвитку аграрного та/або земельного права України та на честь вшанування пам’яті Поліводського Олександра Анатолійовича, українського правника, викладача, науковця та адвоката, який загинув у квітні 2023 року, на Луганщині, як герой-захисник України.

Стипендія відбувається щорічно та за результатами конкурсу виплачується переможцю в національній валюті у сумі, еквівалентній одній тисячі доларів США на дату виплати стипендії.

Заяви на участь у конкурсі приймаються до 31 серпня 2024 року.

З критеріями, умовами, порядком та строками подачі заяв можна ознайомитися за посиланням

Фото без опису Долучайтеся! Створюймо майбутню правову державу разом!

Пам’ятаємо героїв, які віддали життя за наше теперішнє та процвітаюче майбутнє України!