Селищний голова Олександр Гаврилюк провів робочу нараду з директорами закладів охорони здоров’я

Дата: 12.06.2024 12:36

11 червня Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк за участі секретаря ради Олени Гузюк та начальника відділу гуманітарного Лариси Громської провів робочу зустріч з керівниками закладів охорони здоров’я громади.

Під час зустрічі директори комунальних некомерційних підприємств «Лікарня», «Центр первинної медико-санітарної допомоги» селищної ради Тетяна Пісчанська і Олена Добровольська інформували про роботу закладів, про проблеми, що виникають. Зокрема забезпечення кадрами, оплати за укладеними пакетами з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), укладання закладами охорони здоров’я декларацій з жителями громади, надання якісних та професійних медичних послуг.

В умовах воєнного стану заклади охорони здоров’я громади працюють у звичному режимі. Медична допомога надається всім, хто її потребує.

Фото без описуФото без опису