На обласних змаганнях з волейболу

Дата: 10.06.2024 14:39

7 червня на спортивній базі Житомирського обласного спортивного ліцею відбулися обласні змагання з волейболу під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

У цих змаганнях, які провела Житомирська обласна організація ВФСТ «Колос» під керівництвом Олександра Сташенка, взяли участь 10 команд юнаків та 12 команд дівчат.

Волейболісти (юнаки) дитячо-юнацької спортивної школи Пулинської громади у своїй підгрупі посіли перше місце та потрапили до фіналу, де вибороли третє місце.

Команди-переможці були нагороджені Грамотами та медалями Житомирської обласної організації ВФСТ «Колос».

Команда дівчат потрапила в групу разом з чемпіонками області – командою з Ємільчиного і здобула друге місце. А в загальному заліку посіла п’яту сходинку.

Директор КУ «ДЮСШ селищної ради» Роман Павлюк та голова місцевої організації ВФСТ «Колос» Михайло Шакура вітають вихованців дитячо- юнацької спортивної школи з гарною грою, яку вони показали на цих змаганнях. І дякують керівництву відділу освіти за підтримку.https://rada.info/upload/users_files/04347172/415bbf8d8d0b3916cda50c7411967f85.jpg