Ігрова карусель дітям від працівників бібліотеки

Дата: 04.06.2024 09:03

3 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, працівники бібліотеки Пулинської селищної ради запросили своїх читайликів - гарних, життєрадісних, усміхнених, невгамовних дітлахів на ігрову карусель "Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі".

Бібліотекарі привітали дітей зі святом, оголосили початок "Бібліотечного літа"- цілого циклу розважально-пізнавальних заходів, що проходитимуть у бібліотеці та селищному парку, запросили взяти участь у конкурсі "Кращий читач літа -2024", підсумки якого будуть підведені в кінці серпня.

Затим  діти активно змагалися у конкурсах та іграх: "Швидко казку відгадай", "Танцювальний флешмоб", гра "Хто я?", "Сороконіжка", а також стали акторами, зігравши казку.

Свято вийшло галасливим та веселим. Приємно, що діти отримали море задоволення і незабутніх вражень. Було багато радісних посмішок, протягом всього заходу панувала атмасфера гарного настрою. Всі присутні отримали солодощі і маленькі подаруночки.

Працівники бібліотеки побажали хлопчикам та дівчаткам цікавого та змістовного відпочинку під час літніх канікул. І про рідну бібліотеку не забувати!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису