Вічна слава загиблим Героям України!

Дата: 03.06.2024 17:11

Фото без опису

Скорботні звістки не полишають нашу громаду. Вчора, 2 червня, стало відомо про загибель ще одного нашого земляка Дмитра Анатолійовича Талька. Фото без опису

Дмитро народився 16 травня 1987 року в с. Кошелівка, де минули його дитячі роки і юність. Працював водієм.

У перший рік повномасштабної війни: 20 листопада 2022 року був призваний на військову службу. Захищаючи кордони України від російського окупанта, служив у військовій частині А1910 на Лиманському напрямку.

Дмитро Талько загинув внаслідок ракетного обстрілу, виконуючи свій військовий обов’язок.

Останні роки Дмитро Анатолійович разом з сім’єю проживав на Бердичівщині, де і отримали сумну звістку.

Пулинська селищна рада та Кошелівський старостинський округ висловлюють щирі співчуття родині загиблого Захисника.

Вічна пам'ять і слава Героям України!