Міністерство цифрової трансформації України інформує

Дата: 24.05.2024 16:43

100 тисяч гривень на розвиток власної справи для ветеранів та військових. Реєструйтеся на нову програму «Траєкторія»

Підтримуємо захисників та захисниць і створюємо більше можливостей для їх розвитку. Мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора» ініціювали освітньо-грантову програму для українських військових і другого з подружжя, щоб допомогти у створенні та масштабуванні власної справи.

На учасників чекає:

📌освітній вебінар зі створення бізнес-плану

📌групові заняття з психологом

📌онлайн-лекції від ветеранів-підприємців

📌індивідуальні консультації

Наприкінці навчання учасники матимуть змогу презентувати свої бізнес-проєкти. 50 підприємців-початківців із найкращими результатами залучать по 100 000 гривень на започаткування або розвиток власної справи.

Хто може взяти участь❓

👉🏻ветерани

👉🏻військові

👉🏻чоловік захисниці або дружина захисника

⏰Встигніть подати заявку до 16 червня. Шукайте форму аплікації та деталі за посиланням — https://trayektoriya.business/

Задайте правильну траєкторію для розвитку бізнесу 💫

Освітньо-грантову програму «Траєкторія» ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа Аврора Мультимаркет. Національний проєкт втілюється за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Мінветеранів і Офіс з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Уряду Швеції, Український ветеранський фонд.