Герої нескореної країни

Дата: 22.05.2024 11:08

23 травня в Україні відзначають День Героїв – день на честь українських воїнів усіх часів, на честь українських захисників та захисниць, які виборюють свободу та незалежність України.

Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, що стали на захист рідної України.

Дякуємо Вам за наші життя! Висловлюємо велику вдячність та повагу усім захисникам та захисницям, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни.

Ми всі низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, кому не судилося повернутися до рідних домівок. Вічна їм пам'ять!

Пам'ятаємо! Слава Україні! Героям слава!

Бібліотека Пулинської селищної ради підготувала книжкову виставку-пам'ять "Герої нескореної країни". Книжкові видання присвячені героїчному сьогоденню України.

https://rada.info/upload/users_files/04347172/b935cff0b782cc5be97a9819798894b8.jpgФото без опису