У Пулинах проведено Благодійний захід "Добре серце" на підтримку ЗСУ

Дата: 21.05.2024 12:33

Допомога Збройним Силам України – це на сьогодні єдиний і правильний спосіб для кожного українця, аби перемогти у цій війні. 20 травня в селищному парку проведено Другий Благодійий захід для дітей «Добре серце», організатори якого «Ведучі на Вашому святі» Вікторія Іщенко та Олеся Габриадзе. Мета заходу: збір коштів на підтримку ЗСУ.

До цієї події ретельно готувалися як організатори, так і представники (жіноцтво) селищної ради та комунальних установ й закладів громади. Жіночки та дівчата демонстрували власноруч приготовлені харчові продукти (смаколики, піцу, різноманітні солодощі), що так полюбляє наша дітвора.

Пулинський Громадський Центр та Попаснянський реабілітаційний Центр «Лелека», який завітав у Пулини, проводили цікаві майстер класи.

Присутні мали можливість придбати вишукані сувеніри з патріотичним та в українському стилі розписом.

Працював батут, фотозона, спортивні інтерактиви, розігрувалася лотерея. Дітям було цікаво й весело. Та й погода видалася теплою та лагідною, ніби хотіла зробити і свій внесок у спільну таку потрібну справу.

Як зазначають організатори Олеся та Вікторія: "Від проведеного заходу «Добре серце» було зібрано 60 тис. 500 грн, що будуть спрямовані на підтримку наших військових земляків, які нині боронять Україну".