Із засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 14.05.2024 15:13

Сьогодні, 14 травня, під головуванням Пулинського селищного голови Олександра Гаврилюка відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Членами комісії було розглянуто 4 питання порядку денного, які детально вивчені працівниками служби у справах дітей селищної ради, обговорено присутніми членами комісії, а саме:

• розгляд висновку служби у справах дітей селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно трьох малолітніх дітей;
  • розгляд заяви опікуна, піклувальника щодо надання дозволу на перерахунок державної допомоги на підопічних дітей;
  • розгляд висновку про стан утримання, навчання та виховання дитини-сироти;
  • затвердження 2 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розгляду порядку денного, комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Фото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04347172/b4cf00a4baa8943fd2a5dfa5f5c1c89f.jpg