Запрошуємо на воркшоп «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів» у Житомирі!

Дата: 09.05.2024 12:20

Дата: 15 травня

Місце проведення: Житомир (адреса локації буде надіслана зареєстрованим учасникам на електронну пошту).

Цей захід організований бізнес-об'єднанням «Business Woman Club» спільно з Центром підтримки експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Участь можна взяти як офлайн, так і онлайн.

Програма воркшопу включає:

1 Презентаційну сесію на тему взаємодії місцевої влади та бізнесу задля розвитку економіки країни. Тут ви почуєте виступи представників влади та бізнес-лідерів, які поділяться своїм досвідом та інсайтами.

2 Практичну сесію: глибоке занурення в основи бізнес-планування для отримання грантів, розвитку і масштабування вашої справи. Дізнайтеся про ключові аспекти податкового законодавства та правового захисту, які необхідно знати кожному підприємцю в Україні. А також підготуйте свій бізнес до експорту і скористайтеся можливостями штучного інтелекту.

Ярмарок вакансій: під час кава-паузи зустріньтеся з потенційними роботодавцями, дізнайтеся про нові вакансії та встановіть цінні контакти.

Участь безкоштовна, але вимагає попередньої реєстрації https://forms.gle/CJ7iatV4zp7eDPqZ6.

Не пропустіть можливість збагатити свої знання та розширити мережу професійних контактів!